Szanowni Państwo!

Znaleźliście się właśnie na stronie firmy

Aquaform

. www.aquaform.pl to miejsce, w którym spotykają się wszyscy ci, którzy poszukują

nowoczesnych i energooszczędnych systemów oświetleniowych

o najwyższej jakości technologicznej i designerskiej.

Jeśli szukasz:

kinkietów, reflektorów, lamp wewnętrznych

, jak i

zewnętrznych, opraw oświetleniowych - stojących, sufitowych, ściennych, wpuszczanych, zwieszanych i natynkowych

lub jeśli interesuje cię

oświetlenie ledowe

, to

Aquaform

jest firmą dzięki której twoje poszukiwania zostały zakończone sukcesem. Wybierając nas możesz być pewien, że w kwestiach oświetlenia jest to wybór najlepszy z możliwych. Przejrzyj naszą ofertę. Porozmawiaj z naszymi fachowcami. A przekonasz się, że Aquaform oznacza nie tylko markę, solidność i profesjonalizm, ale również pasję. Bo światło to nasza pasja. A CZYSTA FORMA ŚWIATŁA to dewiza, którą realizujemy od lat ponad dwudziestu. Realizujemy z sukcesami. Aquaform to jeden z najczęściej nagradzanych producentów oświetlenia w Polsce. Nagradzanych tak w kraju, jak i za granicą.

Red Dot Design Award, czyli słynna „czerwona kropka” przyznawana od sześćdziesięciu lat przez najstarszą instytucję w świecie designu - „Design Zentrum Nordhein Westfalen.” w Essen, w Niemczech, to najwyższa nagroda, jaką może otrzymać

producent oświetlenia

. Nie bez przyczyny jest ona nazywana „Oscarem designu”. W 2015 roku podczas jubileuszowej edycji konkursu „Oscar goes to… ” Aquaform! Nasza

lampa

equilibra BALANS została wybrana spośród 4928 projektów. Oczywiście jest to jedna z wielu, ale z pewnością najważniejsza dla nas nagroda. Najważniejsza nie tylko ze względu na prestiż w branży polskich producentów systemów oświetleniowych, ale również z uwagi na niosące ze sobą zobowiązania. Bowiem kontekst kojarzonych dotychczas z firmą Aquaform definicji:

Kraków lampy, Kraków oświetlenie, Kraków producent oświetlenia

, czy nawet Kraków światło zmienił się z krajowego na europejski. Odkrywając markę

Aquaform

nasi zagraniczni, tak dotychczasowi, jak i przyszli kontrahenci kwalifikują nas już nie tylko w kontekście

Cracow-lamps, Cracow-lighting systems

, ale

Poland-lamps

, czy

Polish manufacturer of lighting systems

. W ten sposób w dziedzinie produkcji

nowoczesnego oświetlenia dekoracyjnego, architektonicznego

, oraz projektów samodzielnych konstrukcji a także całych

systemów oświetleniowych

staliśmy się polską wizytówką.

Oczywiście nasze hasło „Czysta forma światła” dla Warszawy, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Trójmiasta znaczy dokładnie to samo, co „Light's pure form” dla Berlina, Paryża, Rzymu czy Londynu. Oba rynki - krajowy i zagraniczny - są dla nas tak samo ważne. Dla każdego klienta, przy każdej formie i wielkości zamówienia stosujemy te same standardy, indywidualne podejście, otwartość na propozycje. Dotyczy to nie tylko ogólnych założeń przedstawionej przez klienta koncepcji, ale także szczegółowych zagadnień związanych ze strumieniem świetlnym, skutecznością świetlną, odwzorowaniem barw i temperaturą barwową, systemami sterowania oświetleniem, czy wydajnością i ekonomiką tak całego projektu, jak i jego pojedynczych elementów.

Oświetlenie ogólne, uzupełniające, miejscowe czy awaryjne

.

Halogeny, świetlówki, LED, OLED, AQLED

. Wszystko, co dotyczy światła znajdą Państwo w ofercie Aquaform. Jeżeli czegoś nie mamy znajdziemy to dla Ciebie. Jeśli coś nie istnieje wymyślimy to.
Zespół firmy Aquaform rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki. Na realizację cudów potrzebujemy kilku dni.

Aquaform

… i wszystko jasne!

Zobacz nasze oprawy oświetleniowe.
^