Targi Architect@Work 2017 w Paryżu – stoisko Aquaform

2017-08-16 Targi Architect@Work to cykliczne wydarzenie skierowane do architektów, projektantów, urbanistów, inżynierów oraz osób zainteresowanych projektowaniem. Spotkania odbywają się w wybranych dużych ośrodkach miejskich (ostatnio Targi A@W zawitały nawet do Kanady). Najbliższa edycja odbędzie się w Paryżu w dniach 21-22.09.2017. Na stoisku Aquaform (stoisko 61) będzie można zobaczyć oprawę OLEDRIAN 120 oraz kolekcję LENS LINE, nominowaną w tym roku do German Design Award 2018.

Pod koniec września (21-22.09.2017 r.) w Paris Event Center po raz kolejny spotkają się projektanci i producenci, aby porozmawiać o projektowaniu, produktach i potrzebach użytkowników. Organizatorzy Architect@Work starannie selekcjonują wystawców oraz pilnują aby wszystkie produkty były prezentowane na ujednoliconych stoiskach. Dzięki temu podczas tych targów to produkty – nie stoiska – grają pierwsze skrzypce. Aquaform zaprezentuje się na targach A@W w Paryżu już po raz drugi.Na stoisku Aquaform (nr 61) będzie można zobaczyć reprezentantów dwóch nowoczesnych technologii: OLED (oprawa OLEDRIAN 120) oraz LED (kolekcja LENS LINE). Oprawa OLEDRIAN 120 oparta jest o organiczne diody elektroluminescencyjne (OLED), emitujące światło o wysokiej jakości. Z kolei LENS LINE to swoiste połączenie liniowego i punktowego oświetlenia, które daje możliwość wykorzystania potencjału bezprzewodowego sterowania oświetleniem.

Targi Architect@Work w Paryżu odbędą się w Paris Event Center w godzinach 10:00-20:00. Bezpłatny udział w wydarzeniu możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji na stronie Organizatora (więcej informacji). Podczas Architect@Work zwiedzający będą mogli nie tylko obejrzeć propozycje przygotowane przez wystawców, ale również wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu wykładach na temat projektowania.

Więcej informacji o targach A@W w Paryżu.


^