Poszerzona oferta opraw Aquaform dostępnych w 5 dni

2017-04-03 Wiemy, że w projektowaniu bardzo liczy się czas. Dlatego część naszych opraw dostępna jest w krótkim terminie od 2 do 5 dni roboczych od zamówienia. Od dzisiaj, 03.04.2017 r., jeszcze więcej opraw Aquaform będzie dostępnych w tym ekspresowym trybie.

Oferta szybko dostępnych opraw poszerzona została m.in.: o najpopularniejsze pozycje z takich rodzin jak THIN TUBE LED kinkiet (w 5 dni dostępne będą długości 68cm i 96 cm, moc BV, wykończenie biały lub czarny mat) czy SET RAW mini LED kinkiet (w wersji biały mat, długości: 58cm, 87cm oraz 115cm, moc: BV). W krótkim terminie pojawią się też wybrane oprawy z rodziny SQUARES 50 LED – jednej z naszych ostatnio wprowadzonych nowoczesnych opraw LED ze zintegrowanym źródłem światła, które charakteryzują się długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz światłem o wysokiej jakości. Wśród nowości w tak zwanej pięciodniówce znalazły się też wybrane oprawy z rodzin SQUARES mini 111 natynkowy, z eleganckim, pozbawionym widocznych śrubek korpusem, biała TUBA kinkiet oraz oprawy wiszące SET TRU LED – idealne do oświetlania powierzchni roboczych takich jak biurka czy blaty (w 5 dni będzie można otrzymać oprawy biały mat o długości 57cm, 86cm lub 114cm, moc BV). Oczywiście w krótkim terminie wciąż pozostaną reprezentanci takich rodzin jak ponadczasowy SQUARES 111, TUBA 111, CERES 111 czy AQUATIC.

Ponieważ czas w projekcie odgrywa często priorytetową rolę nasze najpopularniejsze oprawy oferujemy w skróconym terminie do 5 dni roboczych od zamówienia. Od 03.04.2017 roku lista tych szybko dostępnych pozycji została poszerzona. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze zwiększoną ofertą opraw Aquaform dostępnych w 5 dni.

5 dni
^