BIURO

AQUAFORM Inc. Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 CZERNICHÓW, PL,
Nr KRS: 0000077402 Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy
Wysokość kapitału zakładowego: 2 455 000,00 PLN, NIP: 677-00-09-394, Regon: 350540314


Magdalena Pustelnik
tel: 12 270 21 22, fax: 12 270 23 88
mail: biuro@aquaform.pl

kontakt w godzinach 9:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku

współrzędne GPS: N 49.99392, E 19.69124

 

DZIAŁ HANDLOWY


Maciej Żaba
12 270 21 22 wew.111
kom: 604 559 655
mail: m.zaba@aquaform.pl

region: woj. mazowieckie, woj. łódzkie

 

Łukasz Gara

12 270 21 22 wew.101
kom: 604 490 033
mail: l.gara@aquaform.pl

region: woj. opolskie, woj. dolnośląskie, woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie

 

Przemysław Kasprzyk

12 270 21 22 wew.102
kom: 734 197 298
mail: p.kasprzyk@aquaform.pl

region: woj. wielkopolskie, woj. lubelskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. podlaskie

 

Przemysław Filar

12 270 21 22 wew.100
kom: 608 496 100
mail: przemyslaw.filar@aquaform.pl

region:
woj. małopolskie, woj. śląskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie

 

Jakub Krzysica

12 270 21 22 wew.103
mail: j.krzysica@aquaform.pl

 

Jules Rostworowski

12 270 21 22 wew.110
mail: j.rostworowski@aquaform.pl

 

KIEROWNIK BIURA SPRZEDAŻY

Piotr Jasiołek
12 270 21 22 wew.108
mail: p.jasiolek@aquaform.pl

 

DYREKTOR SPRZEDAŻY

Tomasz Oramus
12 270 21 22 wew.107
kom: 532 900 777
mail: t.oramus@aquaform.pl

DZIAŁ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

Robert Liedtke
12 270 21 22 wew.104
kom: 662 754 014
DZIAŁ LOGISTYKI


Paulina Drewnicka

12 270 21 22 wew.200
mail: paulina.drewnicka@aquaform.pl

 

Karolina Lubera

12 270 21 22 wew.201
mail: karolina.lubera@aquaform.pl

 

Karolina Wojtal

12 270 21 22 wew.202
mail: karolina.wojtal@aquaform.pl

 

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Iwona Hajto
12 270 21 22 wew.204
mail: i.hajto@aquaform.pl

DZIAŁ REKLAMACJI

Tomasz Kachnic
12 270 21 22 wew.306
kom: 532 900 888
mail: t.kachnic@aquaform.pl

DORADZTWO TECHNICZNE

Konrad Róg
12 270 21 22 wew.300
kom: 662 231 154
mail: konrad.rog@aquaform.pl

 

Piotr Ożdziński

12 270 21 22 wew.301
mail: piotr.ozdzinski@aquaform.pl


DZIAŁ PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA

Bartłomiej Olesiak
12 270 21 22 wew.106
mail: bartlomiej.olesiak@aquaform.pl

 

Aleksandra Piecyk
12 270 21 22 wew.109
mail: aleksandra.piecyk@aquaform.pl


FORMULARZ KONTAKTOWY - BIURO

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres email

ten adres zostanie użyty w dalszej korespondencji
Województwo
Kod z obrazka


Treść zapytania
^