Szkolenie DIALux evo Poznań

2017-09-12

We wtorek 26.09.2017 w Poznaniu odbędzie się szkolenie DIALux evo dedykowane w szczególności architektom i projektantom wnętrz. Szkolenie obejmie oczywiście podstawy oprogramowania DIALux, ale będzie również dotykać tematyki samego projektowania oświetlenia. Współorganizatorem szkolenia jest studio światła Light Decor.

Szkolenie zacznie się o 9:00 26.09.2017 w centrum konferencyjnym przy ul. Ogrodowej 12 w Poznaniu. Jego czas trwania jest przewidziany na około 8 godzin, a udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą potrafili zaprojektować oświetlenie mieszkania lub małego biura wykorzystując oprogramowanie DIALux evo 7. Szkolenie poprowadzi Bartłomiej Olesiak, projektant oświetlenia Aquaform.

Po zakończonym szkoleniu przez dwa tygodnie będzie można korzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących projektowania oświetlenia w środowisku DIALux.

Zgłoszenia oraz pytania dotyczące dokładnego planu szkolenia oraz cen prosimy kierować do Przemysława Smuża (p.smuz@lightdecor.pl) lub Bartłomieja Olesiaka (bartlomiej.olesiak@aquaform.pl)

^